Naše specialita - chalva
Tato zdravá pochoutka je připravována z vysoce kvalitních přírodních komponentů, kde základní surovinou jsou rozemletá sezamová nebo slunečnicová semínka, která se namelou a smíchají s medem nebo cukrovým sirupem. Podle místních zvyklostí se do hmoty přidávají pistácie, mandle, skořice, kardamon, rozinky, různé oříšky atd.
Nápoje >> Pálenky >>

Čača bílá 50%

objednávací číslo: b002570
Čača bílá 50%

Informace o produktu

Чача или виноградный бренди
Чача – это спиртной напиток

Chacha - lihovina vyrobená z Gruzínských hroznů. Chacha je silný alkohol příbuzný brandy, někdy procento alkoholu v ní dosáhne až 60%. Čača musí být připravena v Gruzii, Kazachstánu a nebo v Abcházii, protože pouze místní vinaři znají dávné tajemství technologie výroby tohoto unikátního nápoje.

Spolu s průmyslovou výrobou, a to jak v Gruzii, Kazachstánu i Abcházii je velmi rozšířená domácí produkce. Čača je oblíbený pro horolezce neboť je to silný nápoj, který zahřeje, ale není používán při zdolávání, pije se v malé sklenici za studeného počasí v zimě. Téměř každý obyvatel farmy je uctíván při výrobě Chachi, protože Čača je považován za symbol dlouhověkosti. Dříve v Abcházii Chacha byla konzumována jako aperitiv, ale nyní pití se používá hlavně v neformálních slavnostech. Chacha používá výhradně v čisté formě a v závislosti na tom, co oblast (země) poskytuje k obživě dle ročního období.

Vyrobeno v horské oblasti u města Gori, Georgia

Jestli nechcete pít Čau v čisté formě tak je možno si udělat míchaný nápoj s Čačou dle receptu níže:

Если вы не готовы попробовать чачу в чистом виде, либо просто не любите крепкий алкоголь, воспользуйтесь следующими простыми рецептами:

«Грузинская груша» - Gruzínská hruška
Ингредиенты:
•70 мл чачи, - 70ml Čači
•20 мл персикового ликера - 20ml broskovoého likéru
•немного лимонного сока - trochu citronové šťávy

Приготовление-příprava:
Взбейте все ингредиенты вместе со льдом в шейкере и приготовленный напиток подайте в бокале.
Rozšleháme všechny přísady s ledem v šejkru a připravený nápoj se podává ve sklenici.

«Тбилиси Фикс»
Ингредиенты:
•50 мл чачи - 50ml Čači
•45 мл Cherry Brandy - višňové brandy
•30 мл лимонного сока - 30ml citronové šťávy
•немного сахара - trošku cukru

Приготовление-příprava:
В стакане растворите чайную ложку сахара в небольшом количестве воды, добавьте дробленый лед. Затем медленно добавьте лимонный сок, ликер и чачу. Аккуратно перемешайте.
Ve sklenici rozpustíte lžičku cukru v malém množství vody, přidejte drcený led. Potom pomalu přidejte citronovou šťávu, likér a Čaču a jemně promíchejte.

Также, можно смешивать чачу с цитрусовым соком (особенно мандариновым) в соотношении 1 к 1, чтобы получить простейший и достаточно колоритный коктейль.
Отличительный вкус чачи кроется в ее исключительно виноградном происхождении.
Také může být Čača smíchána s citrusovou šťávou (zejména mandarinky) v poměru 1: 1, aby se získal jednoduchý a velmi barevný koktejl a výrazná chuť Čači vás vynese do přírody Gruzie kde vyrůstá v samých počátcích hroznů.

Vybírejte z nové nabídky na NOVÉM E-SHOPU RÁJ DELIKATES. Děkujeme Team Ráj delikates

Další produkty z naší nabídky:

 
Copyright © 2008 Smitka developmentwww stránky, SEO optimalizace a marketing